Wygraj bezpłatną metamorfozę stomatologiczną!

  1
  Reklama

  Odkryj piękno swojego uśmiechu. Weź udział w castingu i wygraj bezpłatną metamorfozę stomatologiczną, którą przeprowadzi doświadczony zespół specjalistów ze Stomatologii PRO-FAMILIA.

  Aby wziąć udział w castingu wystarczy wysłać zgłoszenie na adres – redakcja@pro-familia.pl wraz ze zdjęciem przedstawiającym stan całego uśmiechu. W zgłoszeniu należy podać następujące informację: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz odpowiedzieć na pytanie – dlaczego chcesz wziąć udział w castingu i wygrać metamorfozę?

  Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana osoba, która przejdzie bezpłatną metamorfozę stomatologiczną pod okiem zespołu specjalistów ze Stomatologii PRO-FAMILIA. Do zespołu stomatologów dołączy również lekarz medycyny estetycznej dr Aleksandra Szczepańska oraz eksperci od wyglądu – fryzjer, wizażystka i stylista.

  Casting dedykowany jest dla osób, które mają problem z uzębieniem, a marzą o pięknym, nowym uśmiechu. Szukamy osób odważnych, chcących przeżyć wyjątkową przygodę.

  – Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca. Oczywiście do udziału w akcji zapraszamy zarówno panie jak i panów – zachęca Dominika Czapkowska, rzecznik prasowy szpitala PRO-FAMILIA.

  Reklama