Kalendarz firmowy na 2017 rok – doskonała forma reklamy twojej firmy

  Jeszcze niedawno planowaliśmy wakacyjny wyjazd, a dziś myślimy już o Sylwestrze. Czas tak szybko mknie, pędzi jak szalony. Czasem zapisujemy te ulotne chwile w kalendarzu i wtedy, kiedy je planujemy. Kalendarz informuje nas o nadchodzących świętach, rocznicach, urodzinach oraz innych okazjach.

  Co może łączyć kalendarz książkowy dla firmy i gadżet reklamowy? Odpowiedź wcale nie jest skomplikowana. Mianowicie w obecnych czasach wszędzie możemy zobaczyć różnego rodzaju promocje, bonusy, dodatki – wszystko to jest odmianą właśnie reklamy.

  Koniec roku zbliża się nieuchronnie, warto zastanowić się nad zamówieniem kalendarzy dla swojej firmy. Bywa, że są one często najlepszą wizytówką marki, ale też formą podziękowania klientom za współpracę. Ofiarując swoim kontrahentom kalendarz trwale zapisujemy się w ich świadomości. Będą z niego korzystać planując swoje spotkania biznesowe, może też będzie on wisiał w bardzo widocznym miejscu ich domów czy biur. To  zatem wydatek, który się opłaci będąc po prostu najlepszą formą reklamy.

  Każdy przejaw jakiejś drobnej rzeczy darmowej jest promowaniem danej firmy. Jest to bardzo dobry i korzystny zabieg marketingowy, który przyciąga uwagę ludzi, skupia ich na sobie oraz często zawiązuje dłuższą oraz owocną współpracę.

  Również tak powszechnie znane kalendarze książkowe a5 dla firm stały się takim gadżetem reklamowym, który stanowi swego rodzaju bonus, prezent od firmy.

  Takie kalendarze książkowe dla firm to dobra rzecz, bo są bardzo przydatne w życiu osobistym i zawodowym, a co za tym idzie, kierują uwagą na przedsiębiorstwo, producenta tego kalendarza. Dzięki temu rośnie zainteresowanie nie tyle samym kalendarzem książkowym, co firmą. Niezwykle dobre posunięcia sprawia, że do przedsiębiorstwa zaczynają napływać kolejni klienci.

  Firmy starają się reklamować w różnoraki sposób. Przez wytłaczanie swego logo na różnego rodzaju rzeczach codziennego użytku, na przykład kubkach, koszulkach, długopisach, czy też na kalendarzach książkowych dla firm.

  Duża ilość przedsiębiorstw przygotowuje pewną ilość kalendarzy, na których widnieje ich logo. Ma to na celu zareklamowanie firmy. Kalendarze książkowe dla firm na ogół przekazywane są kontrahentom, osobom korzystającym z usług danej firmy, lub też w niej pracujący.

  Jest to pewien sposób reklamy, gdyż osoby, które dostały taki kalendarz korzystają z niego w różnym otoczeniu, a osoby przebywające z nimi poprzez zwykłe „zerknięcie” na okładkę takiego kalendarza książkowego mogą się na przykład dowiedzieć o adresie danej firmy, czym się zajmuje.

  Wbrew pozorom to zapada w pamięć takiej osoby oraz istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że ta osoba skorzysta z usług danej firmy. Obecnie na rynku firmy prawdę mówiąc prześcigają się w tworzeniu różnego rodzaju gadżetów ze swoim logo.

  Ta sfera oczywiście dotknęła ulotki promocyjne, teczki dla firmy, ja również kalendarze książkowe dla firm, na których to okładach zostają wytłaczane loga firm, zdjęcia kojarzące się z usługami wykonywani przez daną firmę, lub też z gotowymi wyrobami danego przedsiębiorstwo. Również często na okładce takiego kalendarza książkowego znajdziemy dokładny adres firmy, telefon kontaktowy, adres email, adres strony internetowej.

  Firma drukpolska jest w trakcie przyjmowania zleceń na kalendarze reklamowe, kalendarze jakie firma posiada w ofercie: Kalendarze Trójdzielne, Kalendarze Jednodzielne, Kalendarz KD 310×310, Kalendarze Biurkowe, Biuwar – podkład na biurko, Kalendarz na lodówkę, Kalendarze Wieloplanszowe oraz: Koperta do kalendarzy – LUX, Koperta do kalendarzy – Tekturowa, Koperta do kalendarzy – Papierowa C4.

  Drukarnia również zajmuje się wydrukiem: wizytówek, ulotek, plakatów, kołonotatników, segregatorów, teczek, clipboardów a4, puzzli, naklejek, zaproszeń i notesów.

  Firmy często produkując swoje gadżety stawiają na kalendarze książkowe z tego względu, iż są one potrzebne i funkcjonalne. Pracownikom, klientom oddają swego rodzaju narzędzie, z którego oni będą często korzystać. Narzędzie to jest dla nich przydatne zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

  W ten sposób firma otrzymuje gwarancję, iż produkt z jej logo będzie często oglądany, a co za tym idzie wzrośnie zainteresowanie tą firmą. Projekty logo firmy muszą dobrze pasować na firmowe kalendarze książkowe B5, które są swoistą reklamą dla przedsiębiorstwa, a właściwie najskuteczniejsza, ponieważ nasi kontrahenci przedstawią nas w dobrym świetle.

  Nie można stwierdzić, że to zadziała na pewno, jednakże nasze szanse wzrastają i to bardzo szybko, ponieważ wiele osób dowie się o firmie właśnie przez taki sposób reklamowania. Kalendarze książkowe są bowiem bardzo przydatną rzeczą, która ułatwia życie, a więc wiadomo, że firma, która zleciła ich wykonanie jest poważnym kontrahentem biznesowym, z którym warto wchodzić w różnego rodzaju spółki i współpracę.

  Tak więc chcąc pozyskać sobie sprzymierzeńców oraz rozreklamować swoje przedsiębiorstwo warto jest użyć do tego kalendarze książkowe, to dobra reklama firmy.

  Drukpolska

  Ul. Sprzeczna 9

  62-002 Suchy Las

  Tel. 61 674 03 64

  www: http://drukpolska.pl

  email: info@drukpolska.pl

  NAPISZ KOMENTARZ:
  Reklama