Reklama

Unikatowe samochody rodem z planu filmowego „Szybkich i wściekłych” będzie można w niedzielę (29 marca) zobaczyć na parkingu kina Helios przy al. Powstańców Warszawy.

[Not a valid template]

 

Premiera siódmej części kultowej serii „Szybcy i wściekli” jest okazją do cyklu wyjątkowych imprez. Dystrybutor filmu – United International Pictures – zaprasza na spotkania, których główną atrakcją będą luksusowe superszybkie samochody, wzorowane na tych, którymi mkną bohaterowie filmu.

W 7 miastach od 21 marca do 12 kwietnia odbędzie się 7 odjechanych imprez z okazji premiery „Szybkich i wściekłych 7”. Na mapie jest także Rzeszów. Uczestnicy spotkań będą mieli wyjątkową okazję obejrzenia unikatowych samochodów rodem z planu filmowego „Szybkich i wściekłych”.

– Każdy będzie mógł wsiąść do środka, jak również zrobić sobie zdjęcie na tle maszyn. Co godzinę odbędzie się pokaz możliwości aut – będzie głośno i duszno od spalin! W programie znajdą się również konkursy związane z serią filmów. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody. Każdy z uczestników będzie mógł również zagrać w najnowsze i kultowe gry samochodowe – wszystko to na dużym ekranie – zapowiadają organizatorzy.

Na imprezę można przyjść z całymi rodzinami. W Rzeszowie samochody będzie można podziwiać w niedzielę (29 marca) na parkingu kina Helios przy al. Powstańców Warszawy 14. Impreza potrwa od godz. 12:00 do 18:00.

Siódma część serii „Szybcy i wściekli” jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku. Po raz ostatni na wielkim ekranie zobaczymy Paula Walkera. Do tej pory ciesząca się mianem kultowej seria zarobiła na całym świecie prawie 2,4 mld dolarów.

https://www.youtube.com/watch?t=13&v=HC47FLAgDDc

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: