Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Akcja profilaktyczna samokontroli piersi, bezpłatne studio makijażu i mini sesje zdjęciowe konkursy z cennymi nagrodami oraz koncert męskiego Trio Jazzowego –  tak będzie wyglądał Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Impreza „Twój dzień – Twoje zdrowie” odbędzie się w sobotę 10 marca.

Dzień Kobiet w atrium rzeszowskiej Plazy wypełniony będzie atrakcjami. Głównym punktem imprezy będzie promocja akcji profilaktycznej samokontroli piersi. Przez cały dzień klientki Plazy będą mogły skorzystać z instruktażu i nauki samobadania piersi na specjalnych fantomach.

– Akcji towarzyszyć będzie konkurs na najciekawsze hasło dotyczące profilaktyki raka piersi. Hasło ma zachęcać wszystkie kobiety do regularnych badań profilaktycznych. Cały dzień w konkursach do wygrania będą cenne nagrody m.in. sprzęt RTV i AGD, zestawy kosmetyków oraz vouchery na badania specjalistyczne w Szpitalu Specjalistycznym Pro Familia – zachęca do udziału w imprezie Katarzyna Szewerniak, menedżer ds. marketingu CH Plaza Rzeszów. 

Strefy tematyczne dla Pań

Podczas imprezy pod hasłem „Twój dzień – Twoje zdrowie” na wszystkie kobiety czekać będzie kilka stref tematycznych. W strefie makijażu skorzystają z bezpłatnych porad wizażystki, która podpowie, jak wykonać perfekcyjny makijaż.

Będzie także strefa fotograficzna, w której wszystkie kobiety będą mogły wziąć udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej. W atrium Plazy pojawi się strefa zdrowego odżywiania z ciekawymi poradami i propozycjami zdrowych potraw w strefie zdrowego odżywiania.

Przez cały dzień na kobiety odwiedzające Plazę czekać będą także porady lekarskie. W strefie Centrum Medycznego Medyk od godz. 12:00 do 17:00 prowadzone będą m.in. badania wzroku, spirometria, pomiar ciśnienia i glukozy oraz analiza składu ciała z poradami dietetyka. Podczas Dnia Kobiet w Plazie zorganizowane zostanie specjalne koło fortuny z ciekawymi nagrodami, a całą imprezę umili występ męskiego Trio Jazzowego.

Zdrowa żywność w Plazie

Imprezie towarzyszyć będzie również otwarcie stoiska „Przystanek Zdrowia”. Jest to sklep ze zdrową żywnością, który zapewnia klientom szeroki wybór produktów ekologicznych i profesjonalne doradztwo w zakresie żywienia.

„Twój dzień – Twoje zdrowie” odbędzie się w sobotę 10 marca od 12:00 do 20:00. Partnerami akcji są: Szpital Specjalistyczny Pro-Familia, Centrum Medyczne Medyk oraz sieć klubów fitness CityFit. Szczegóły imprezy oraz program można znaleźć na stronach www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow

Zdjęcie: Materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama