Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

W sobotę i w niedzielę (20-21 maja) 63 załogi będą się ścigać w 3. w Rajdzie Rzeszowiak. W pierwszy dzień na kilka godzin zostanie wyłączonych z ruchu kilka ulic w Rzeszowie.

W sobotę zaplanowano pierwszy odcinek specjalny (1,1 km). Rozpocznie się on o godz. 20:00 przy Galerii Nowy Świat. W związku z tym od godz. 17:00 do 22:00 z ruchu zostaną wyłączone odcinki ulic: od Kotuli od skrzyżowania z ul. Ustrzycką do wiaduktu przy Nowym Świecie oraz Ofiar Katynia od wiaduktu przy Nowym Świecie do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka.

W tym czasie zmienia się trasa przejazdów niektórych linii miejskiej komunikacji.

2 – od Kard. K. Wojtyły pętla do Krakowskiej osiedle autobus pojedzie trasą bez zmian, następnie objazdem przez Al. Witosa, ul. Wiktora i na wprost do pętli przy ul. Bł. Karoliny.  
Kierunek powrotny: od Bł. Karoliny pętla do skrz. z ul. Kotuli trasą bez zmian, następnie objazdem przez ul. Wiktora, Al. Witosa do Krakowskiej/Sportowej i dalej trasą bez zmian,

3 – od Świlczy do Krakowskiej (skrz. z Wyzwolenia) trasą bez zmian, następnie objazdem, na wprost (z pominięciem Al. Wyzwolenia i Ofiar Katynia) do Krakowskiej galeria i dalej do Boguchwały trasą bez zmian. Kierunek powrotny nie ulegnie zmianie.

27 – od Cienistej do Krakowskiej osiedle autobus pojedzie trasą bez zmian, następnie, objazdem przez Al. Witosa, ul. Wiktora i na wprost do pętli przy ul. Bł. Karoliny.  
Kierunek powrotny: od Bł. Karoliny pętla do skrz. z ul. Kotuli trasą bez zmian, następnie odjazdem przez ul. Wiktora, Al. Witosa do Krakowskiej/Sportowej i dalej trasą bez zmian.

36 – od Św. Rocha do Krakowskiej osiedle autobus pojedzie trasą bez zmian, następnie objazdem przez Al. Witosa, ul. Wiktora i na wprost do pętli przy ul. Bł. Karoliny.  
Kierunek powrotny: od Bł. Karoliny pętla do skrz. z ul. Kotuli trasą bez zmian, następnie odjazdem przez ul. Wiktora, Al. Witosa do Krakowskiej/Sportowej i dalej trasą bez zmian.

Na trasach objazdów obowiązuje konieczność zatrzymywania się na wszystkich przystankach.

Więcej informacji na temat 3. Rajdu Rzeszowiak możecie przeczytać TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama