Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowska policja poszukuje 60-letniego Krzysztofa Likosa, który ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Mężczyzna zaginął w sobotę, 5 czerwca br. 

Krzysztof Likos wyszedł z domu ok. godz. 6:00 rano. Nikomu z rodziny nie powiedział, gdzie idzie. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. 60-latek jest poszukiwany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście.

Krzysztof Likos ma 175 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie – siwe, twarz owalną, nos prosty – normalny, uszy normalne – przylegające, uzębienie – brak widocznych ubytków. Cechą charakterystyczną są zimowe buty, które miał na na sobie. 

Osoby, które widziały mężczyznę, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Krzysztofa Likosa, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KP I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34.

Z policjantami można się kontaktować osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 821 38 39 lub z dyżurnym komisariatu – tel. 47 821 3810 albo dzwoniąc pod numer alarmowy – 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: