Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Policjanci poszukują 29-letniej Natalii Mianowskiej, mieszkanki Rzeszowa, która zaginęła w poniedziałek, 9 grudnia br. 

O zaginięciu Natalii na facebookowej grupie “Sąsiedzi Rzeszów” napisała jej kuzynka – Ewelina Strojek. Z jej relacji wynika, że Natalia Mianowska wyszła z domu w poniedziałek ok. godz. 17:00. 29-latka na co dzień mieszka z dziadkami, Natalia choruje na schizofrenię na tle religijnym.

– Wyszła z domu przez okno, nie informując o tym dziadków – mówi nam Ewelina Strojek.

Rodzina Natalii twierdzi, że wzięła ona ze sobą torbę lub dwie. Nie wiadomo, jak była ubrana. 29-latka jest szatynką, ma około 165 cm wzrostu, włosy do ramion proste, niebieskie oczy, średnią budowę ciała, nie posiada znaków szczególnych. 

Rodzina Natalii Mianowskiej nie posiada jej aktualnych zdjęć. Jedyne zachowane to te, gdy Natalia miała 14 lat. Aktualne zniszczyła jakiś czas temu. Natalia nie pozwala sobie robić zdjęć, wtedy się zasłania i ucieka. 

Jeszcze w poniedziałek bliscy Natalii Mianowskiej powiadomili policję o jej zaginięciu. Wiadomo, że 29-latka wzięła ze sobą telefon komórkowy. Jeszcze we wtorek rano był on aktywny, w tej chwili już nie. 

Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Natalii. Można dzwonić na numer: 504 503 508 lub kontaktować się z policją, tel. 997 lub 112.

AKTUALIZACJA: Koniec akcji poszukiwawczej. W środę rano Natalia została odnaleziona

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: