Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiona Justyna Dankowska

Policjanci poszukują 45-letniej Justyny Dankowskiej. Słuch o mieszkance Rzeszowa zaginął 4 listopada br.

Jak poinformował w czwartek nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Justyna Dankowska w ostatnim czasie pracowała na terenie Niemiec. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną w środę, 4 listopada. Wtedy z najbliższymi rozmawiała przez komunikator internetowy. Od tamtej pory 45-latka nie nawiązała już kontaktu z rodziną. 

Z informacji podawanych przez serwisy o zaginionych osobach, wynika, że Justyna Dankowska pracowała w Niemczech 3-4 miesiące, a potem miała miesiąc wolnego. Albo wracała do Polski albo wyjeżdżała do Belgii do byłego męża. W Niemczech opiekowała się starszymi osobami i mieszkała u nich. Ostatnio pracowała w Ludwigsburgu. 

Justyna Dankowska potem pojechała odwiedzić znajomą w Bochum, u której spędziła 4 dni. Wyszła, zostawiając swoje rzeczy. Wróciła po nie po kilku dniach w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Znajomej powiedziała, że zamierzać wyjechać do pracy w Anglii, ale podobno tam nie dotarła. 

– Kobieta zawsze miała telefon przy sobie i bardzo często z niego korzystała. Nigdy się nie zdarzyło, by nie dała znaku życia – informuje serwis „Zaginieni przed laty”. 

Rysopis Justyny Dankowskiej: 165 cm wzrostu, szczupła budowę ciała, czarne włosy do ramion, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie niepełne, nie ma cech charakterystycznych. 

Każdy, kto ma informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Justyny Dankowskiej, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu I Policji w Rzeszowie przy al. Rejtana 34 osobiście lub telefonicznie: 47 821 38 10, tel. alarmowy: 997 lub 112.

Zdjęcia: Zaginieni przed laty
Zdjęcia: Zaginieni przed laty

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama