Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 63-letniej Krystyny Plesnar, mieszkanki Rzeszowa. Kobieta w poniedziałek wyszła z domu. Jej los jest nieznany. 

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Krystyna Plesnar zaginęła w poniedziałek – 28 grudnia. Z domu wyszła ok. godz. 18:00. – Od tamtego czasu nie nawiązała już kontaktu z rodziną – przekazuje nadkom. Szeląg. 

Policja podała rysopis zaginionej: Krystyna Plesnar ma 162 cm wzrostu, z wyglądu ma około 60 lat, średnią budowę ciała, włosy krótkie, szatynowe, oczy – piwne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne, brak cech szczególnych. 

Krystyna Plesnar w dniu zaginięcia była ubrana w szarą kurtkę zimową, miała na sobie szalik, ciemne spodnie dżinsowe, czarne buty zimowe, nie miała nakrycia głowy.

Kobieta jest poszukiwana przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie przy al. Rejtana 34. To właśnie do nich można przekazywać osobiście lub telefonicznie informacje o pobycie Krystyny Plesnar, tel. 47 821 38 39, 47 821 38 10.

Informacje można też przekazywać, dzwoniąc na numer alarmowy – 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: