Reklama

Czytelnicy Rzeszów News informują, że na kolejnych rzeszowskich osiedlach mieszkańcy mają problem z wodą. Brudna leci w jednym z bloków przy ul. Granicznej.

„Chciałam poinformować, że brudna, żółta woda płynie w kranach w bloku przy ulicy Granicznej 2 [os. Drabinianka – red.]. Już od sierpnia-września 2015 r. zgłaszałam problem telefonicznie do administracji MSM Metalowiec w Rzeszowie, ale według spółdzielni winny jest MPEC [Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – red.] i MPWiK [Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – red.] nie oni.

Dodam, iż problem dotyczy ciepłej wody, za którą płacą wszyscy mieszkańcy i to nie mało. W obu wymienionych instytucjach trwa zrzucanie winy: „To nie my, to MPEC” – mówi MPWiK. A my, niestety, doczekaliśmy się ze strony spółdzielni dwukrotnego przeczyszczenia rur bez żadnego rezultatu, bo woda, jak była za żółcona, tak jest”.

Czytelniczka Rzeszów News (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

O brudnej wodzie na rzeszowskich osiedlach napisaliśmy w piątek. Problem mają mieszkańcy os. Baranówka, Krakowska-Południe i Śródmieścia.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Na Rejtana 26 od dawna leci brudna woda. Próbowano coś naprawiać ale problem nie został rozwiązany.
    PROSZĘ NAPISAĆ CZY MYCIE SIĘ TAKĄ WODĄ JEST BEZPIECZNE ?
    Mam nadzieję, że do świąt problem zostanie rozwiązany, bo śmiem zdementować przymiotnik określający Rzeszów miastem “innowacji”!

Comments are closed.