Leżał na jezdni pod Rzeszowem w całkowitym mroku. 39-latek był kompletnie pijany

Gdy większość mieszkańców spała, na jednej z podrzeszowskich dróg rozgrywał się dramat, który mógł zakończyć się śmiercią. W ciemnościach, tuż przy jezdni, leżał nietrzeźwy mężczyzna. O jego losie zdecydowała czujność policjanta, który był już po służbie. To kolejna sytuacja pokazująca, że policyjna służba nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru. Reakcja policjanta Do zdarzenia doszło … Czytaj dalej Leżał na jezdni pod Rzeszowem w całkowitym mroku. 39-latek był kompletnie pijany