Podkarpacie strażackim Mistrzem Polski! Wygrali w ekstremalnej rywalizacji

Widowiskowe i niezwykle wymagające III Mistrzostwa Polski Zespołów Asekuracyjnych PSP we Wrocławiu wygrał zespół z Podkarpacia. W ekstremalnej rywalizacji, która do samego końca trzymała w napięciu, bezkonkurencyjni okazali się strażacy z województwa podkarpackiego.Reprezentacja Podkarpacia wywalczyła 26 czerwca 2026 r. we Wrocławie pierwsze miejsce i sięgnęła po prestiżowy tytuł Mistrzów Polski, udowadniając, że w działaniach ratowniczych … Czytaj dalej Podkarpacie strażackim Mistrzem Polski! Wygrali w ekstremalnej rywalizacji