14 października 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Galerii Rzeszów. Z tej okazji możesz otrzymać od nas pełne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) tylko za 1 zł!

Promocja z prostymi zasadami

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Galerii Rzeszów, od 14 do 16 października br., oprawki marki Moretti wraz z soczewkami okularowymi o mocach od –4 do +4 oraz maksymalną wartością cylindra w zakresie od 0.00 do +2.00 dioptrii będzie można kupić za 1 zł.

Chcesz dokonać zmiany w zestawie promocyjnym? Wybierz dowolne oprawki lub soczewki okularowe i skorzystaj z 50% rabatu. Promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Nowo otwarty salon zachęca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz, co istotne, bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.

KODANO Optyk, Galeria Rzeszów, pon.-pt. 9.00 – 21.00 | sobota 10.00 – 21.00 | niedziela handlowa 10.00 – 20.00 

W salonie KODANO Optyk w Galerii Rzeszów można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych.

Szeroki asortyment pozwala doradcom klienta dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, typu urody oraz gustu.

Dobierz okulary i zbadaj wzrok

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Salony KODANO Optyk – polski kapitał 

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi. Częścią grupy jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości bazuje na polskim kapitale.

Oprócz Rzeszowa, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Rzeszów to szansa na skorzystanie z wyjątkowej promocji. Nie przegap okazji i kup swoje wymarzone okulary tylko za złotówkę!

KODANO Optyk, Galeria Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44, pon.-pt. 9.00 – 21.00 | sobota 10.00 – 21.00 | niedziela handlowa 10.00 – 20.00, tel. 533 972 641

Reklama