Zdjęcie: materiały prasowe

Cybermachina Rzeszów zachęca do udziału w pierwszej edycji Drużynowych Mistrzostw Neuroshima HEX o Puchar Dancera. Udział jest bezpłatny. 

1. Drużynowe Mistrzostwa Neuroshima HEX odbędą się 11 marca (sobota) w Cybermachina Rzeszów przy ul. Jana Matejki 4 w Rzeszowie. Organizatorami rozgrywek są Podkarpacka Liga Neuroshimy Hex i Cybermachina Rzeszów.

– Główne cele turnieju to miłe spędzenie czasu, propagowanie gier planszowych, doskonalenie umiejętności gry oraz wyłonienie bezsprzecznie najlepszej drużyny – wyjaśnia Michał Bernat z Cybermachina Rzeszów.

– Już teraz swoją obecność zapowiedziały trzyosobowe drużyny nie tylko z Podkarpacia, ale i z Lubelszczyzny, Małopolski, Mazowsza i Śląska – dodaje. 

Neuroshima Hex to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima. Rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwzględne maszyny Molocha. 

Biuro mistrzostw zostanie otwarte o godz. 9:40. Rozgrywki rozpoczną się o 10:00. Na uczestników czekają drobne niespodzianki, a dla najlepszych nagrody rzeczowe i puchary. Udział w rozgrywkach jest darmowy. Zapisy za pośrednictwem tego formularza

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama