Zdjęcie: materiały prywatne Jacka Jagódki
Reklama

W niedzielę (1 maja) o godz. 19:00 w kinie Zorza w Rzeszowie specjalny pokaz filmu „Wiking” z udziałem aktora i kaskadera Jacka Jagódki.

Pokaz filmu Zorza organizuje wspólnie z Podkarpacką Komisją Filmową. Jacek Jagódka jest jednym z aktorów „Wikinga”, wcześniej wystąpił w ponad 50 hollywoodzkich produkcjach. Poznał takie gwiazdy jak: Natalie Portman, Nicole Kidman, Margot Robbie, Christoph Waltz czy Alexander Skarsgard. 

Jacek Jagódka jest aktorem i kaskaderem. Urodził się w Stalowej Woli, rodzinnym mieście Grzegorza Rosińskiego twórcy „Thorgala”. Wystąpił m.in. w: Eternals”, „Gra o tron”, „Gwiezdne Wojny – Łotr 1”, „Śmierć na Nilu”, „Judy”, „Anihilacja”, „355”, „Wiedźmin”, „King’s Man: Pierwsza misja”.

„Wiking”, to trzeci pełnometrażowy film w dorobku niesamowicie utalentowanego Roberta Eggersa. Jego wcześniejsze filmy to: Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii (2015 r.) oraz Lighthouse z 2019 r. W następnym roku zaplanowana jest jego najnowsza produkcja „Nosferatu”.

Bilety na niedzielny pokaz w cenie 22 zł. Po projekcji filmu rozpocznie się spotkanie z Jackiem Jagódką w formie Q&A. Spotkanie poprowadzi dziennikarka i prezenterka TVP Rzeszów Anna Sabat.

Ponadto, z okazji Święta Paniagi (3 maja), Zorza zaprasza na dwa seans: C’MON C’MON o godz. 17:00 (bilety 5 zł, duża sala) oraz w Ogródku Letnim o godz. 21:00 „Paterson” (bilety za 1 zł, w przypadku złej pogody seans odbędzie się wewnątrz kina).

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama