Reklama

Od 1 października PolskiBus.com uruchamia więcej połączeń z Rzeszowa. Ceny biletów tradycyjnie zaczynają się od złotówki.

Z 2 do 7 wzrośnie liczba połączeń na trasie Wrocław – Kraków – Rzeszów i z 5 do 10 na trasie Kraków – Rzeszów. Poza tym PolskiBus.com uruchamia nowe połączenia w innych miastach: 26 na trasie Wrocław – Kraków. Od 1 października będzie też nowa linia P18: Wrocław – Opole – Kraków (6 połączeń).

Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com. Ceny na wszystkie linie zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą nowoczesne, klimatyzowane i komfortowe autokary. Pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz bezpłatne Wi-Fi.

PolskiBus.com obsługuje 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8,5 miliona pasażerów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

Comments are closed.