Reklama

Rzeszowski oddział Fundacji „Mam Marzenie” ogłosił konkurs na napisanie tekstów dla 11-latka Maćka z Rzeszowa. Chłopak chce zostać piosenkarzem.

[Not a valid template]

 

Maciek jest podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie”. Jego marzeniem są występy na dużej scenie. Wolontariuszom Fundacji udało się już zorganizować pierwszy występ 11-latka oraz namówić Polskie Radio Rzeszów do podpisania kontraktu płytowego z młodym wykonawcą.

Muzykę skomponuje rzeszowski radny Waldemar Wywrocki, ale wciąż brakuje tekstów piosenek. Dlatego wolontariusze Fundacji „Mam Marzenie” ogłaszają konkurs na teksty dla Maćka. – Każdy może przyczynić się do spełnienia tego wyjątkowego marzenia – podkreśla Katarzyna Gorczyńska z biura prasowego „Mam Marzenie”.

Osoby zainteresowane wsparciem młodego piosenkarza, mogą zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie Fundacji „Mam Marzenie”. Regulamin jest TUTAJ. Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy koordynatorki akcji – wolontariuszki Magdaleny Ciołek: magdalena.ciolek@mammarzenie.org.

Misją Fundacji „Mam Marzenie” jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja „Mam Marzenie” powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Działalność rozpoczęła w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów, m.in. w Rzeszowie.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji „Mam Marzenie” spełnili w sumie ponad 6 400 marzeń chorych dzieci.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. @Rzeszowianin, ale Ty nie rozumiesz jednej rzeczy! Nikt nie każe pisać mądrych tekstów, które będą zarabiać a np. łatwy wierszyk, który można zaśpiewać. Ludzie są tak utalentowani, że takie rzeczy w dobę przygotują a maluch będzie zadowolony.

  2. Nikt nie mowi to o dorabianiu sie, ale nawinoscia jest szukanie, ktogos zeby za darmo oddawal cos jedynie w imie kaprysu dzizecka bez wzgledu czy jest ono chore czy nie. A jak nastepny dzieciak zarzyczy sobie lotu w kosmos to wy oglosicie zbiorke na ten cel i poszukacie jelenia, ktory wam to jeszcze sfinansuje? komus w tej fundacji najwidoczniej brakuje zdrowego rozsadku, bo mentalnie nie roznia sie od tych dzieci.

  3. „Misją Fundacji „Mam Marzenie” jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.”

    Przeczytaj jeszcze raz i zadaj sobie pytanie czy ktoś tu zarobi miliony.

Comments are closed.