Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury

Amelia Borkowska, młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury, będzie uczestniczką „Przesłuchań w Ciemno” do IV edycji The Voice Kids. Emisja programu w najbliższą sobotę (27 lutego) w TVP2.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb.

– To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników, to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna – twierdzi Daniel Czarnota z RDK. 

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z RDK. Ich prezentacje wokalne oceni czworo trenerów – Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Emisja materiału z udziałem Amelii Borkowskiej (jeden z dwóch premierowych odcinków IV The Voice Kids) w sobotę 27 lutego o godz. 20:00 w TVP2. Widzowie obejrzą młodych wokalistów oraz poznają uczestników zakwalifikowanych do dalszego etapu programu.

Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama