Zdjęcie: Anna Antoniewska / materiały prasowe
Reklama

Do 23 marca trwają zgłoszenia wokalistów z całej Polski do udziału  w 11. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie. 

Nabór prowadzi Rzeszowski Dom Kultury. Festiwal „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki łączący tematykę aktorską, filmową i musicalową, który został stworzony w 2011 roku przez RDK. W dotychczasowych dziesięciu edycjach wzięło udział łącznie ponad 1000 uczestników z przeszło 300 miast.

Wokalistów oceniali czołowi polscy artyści, tacy jak: Robert Janowski, Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Mieczysław Szcześniak, Robert Rozmus, Michał Szpak, Natasza Urbańska, Magda Steczkowska czy Arek Kłusowski.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tegoroczny przegląd wokalistów przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych – 13-15 lat (rocznik 2008-2010), 16-18 lat (rocznik 2005-2007) oraz 19 i więcej lat (rocznik 2004 i starszy).

Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł oraz voucher na nagranie singla w ERDEK Studio. Zgłoszenia trwają do 23 marca, a regulamin festiwalu i kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama