12 studentek będzie walczyło o tytuł Miss WSIiZ 2018. Oto one! [ZDJĘCIA]

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz szósty wybierze najpiękniejszą studentkę uczelni. Gala finałowa odbędzie się w najbliższy czwartek (19 kwietnia). Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Spośród 24 zgłoszonych uczestniczek z 6 krajów (Polski, Ukrainy, Turkmenistanu, Rosji, Kazachstan, Kirgistanu) w głosowaniu internetowym i po przyznaniu dzikich kart, zostało wyłonionych 12 finalistek.

– Studentki będą ubiegać się o następujące tytuły: Miss WSIiZ, Vice Miss WSIiZ, Miss International WSIiZ, Vice Miss International WSIiZ, Miss Internautów, Miss Foto, Miss Intro.Media, Miss Publiczności oraz Miss Uśmiechu – informuje Kinga Bednarz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego i główna organizatorka Konkursu

Dodatkowo uczestniczki otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów, którymi są m.in. Impresja, Kobiecowo Butik, Bank BZWBK, Paryżanka, Wojas, JJ Models, Atelier Fryzjerstwa Marcina Kasprzaka, Kwiaciarnia Anes, Madlen, Stara Mydlarnia, Sylveco, Vianek, Obiektywniej Maciej Banasik oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia, Gala będzie prowadzona w dwóch językach, polskim i angielskim.

Finalistki zaprezentują się w pięciu odsłonach. Podczas pierwszego pokazu – Kobiecowo Butik studentki zaprezentują się w strojach casual. Drugi pokaz to prezentacja sukni ślubnych Centrum Mody Ślubnej Impresja. Trzecia prezentacja to całkowita nowość – finalistki konkursu wystąpią w strojach kąpielowych z Butiku Paryżanka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Odsłona numer cztery będzie bardzo modowa – studentki wystąpią w autorskiej kolekcji D.N.A. Bartka Ligęzy, który jest również choreografem wszystkich pokazów. Pokaz finałowy będzie niesamowitym artystycznym show z niespodzianką w sukniach wieczorowych Impresja.

– Mam wielką nadzieję, że ta edycja konkursu bardzo pozytywnie wszystkich zaskoczy i dopisze frekwencją w klubie IQ oraz przed komputerami. Wszystkie wydarzenia, które tworzymy, jako Samorząd Studencki tworzymy zwłaszcza z myślą o społeczności akademickiej WSIiZ – podsumowuje Kinga Bednarz.

Konkurs Miss WSIiZ organizuje Samorząd Studencki WSIiZ. Bezpośrednio po gali finałowej, która odbędzie się w klubie IQ od godz. 19:00, zaplanowano oficjalne afterparty w Kula & Bowling Club. Miss WSIiZ 2018 patronuje Rzeszów News.

Autorem zdjęć kandydatek jest Maciej Banasik, za stylizację odpowiada Bartek Ligęza, a o stroje finalistek zadbało Kobiecowo Butik. 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama