Reklama

W najbliższy poniedziałek (26 maja, godz. 19) w ramach kolejnego Kina Konesera na Bis spotkanie z filmem „Nietykalni”. Komedia, na punkcie, której oszalała cała Europa.

[Not a valid template]

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.

„Nietykalni” biją rekordy popularności w Europie: oczarowali już 25 milionów widzów. Światowa krytyka nazwała film komediowym arcydziełem. „Nietykalni” już wkrótce mają szansę stać się najbardziej kasowym francuskim filmem wszechczasów, pobijając wynik takich przebojów jak „Jeszcze dalej niż północ”, czy „Amelia”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Dc4mVGsBVXk

Konkurs:

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Nietykalni” w kinie Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (poniedziałek, 26 maja, godz. 19). Pytanie: Kto zagrał rolę Philippe’a? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Konkurs trwa do godziny 11 w poniedziałek 26 maja. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.