Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują 14-letniej Natalii Bachledy. Nastolatka zaginęła 6 grudnia. Do tej pory nie wróciła do domu.

Jak poinformowała w poniedziałek rzeszowska policja, Natalia Bachleda w dniu zaginięcia po zajęciach w szkole zadzwoniła do matki informując ją, że zamierza na noc zostać u swojej koleżanki.  Od tamtej pory 14-latka nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ojciec nastolatki, który zamieścił na Facebooku wiadomość o zaginięciu córki, podejrzewa, że Natalia może być ze swoim chłopakiem Krystianem P. z Rzeszowa. Oboje byli aktywni na Facebooku 7 grudnia, a telefon komórkowy Krystiana jest cały czas włączony. 

Natalia Bachleda jest poszukiwana przez policjantów referatu ds. nieletnich i patologii Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

14-latka ma ok. 160 cm wzrostu, krępą budowę ciała, waży około 64 kg. Natalia ma czarne długie włosy z rozjaśnionymi końcówkami.

– Może mieć mocny charakterystyczny makijaż. Ubrana była w czarne getry, czarną kurtkę, czarne botki, miała przy sobie czarną torebkę damską – podaje KMP w Rzeszowie.

Osoby, które znają miejsce pobytu Natalii Bachledy lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

AKTUALIZACJA: W poniedziałek wieczorem 14-latka odnalazła się. Więcej TUTAJ.

(ram)

Zdjęcie: KMP Rzeszów
Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

  1. Gdzie byli rodzice? Dziewczyna 14lat,brak słów. 3/4 młodzieży zna oto tą dziewczynę i większość z nich dobrego zdania o Niej nie ma. Tą sprwą powinien zająć się kurator.. Brak słów! Nigdy bym nie dopuściła do takiego zavhowania własnej córki. Zdjęcia na facebooku to także już chyba przesada. Bardzo dużo rzeczy na temat tej rozpieszczonej i niezdyscyplinowaej dziewczyny mozna uslyszec od innych. Czytając komentarze na portalu pod ogłoszeniach o ucieczce można napotkać opinie o dziewczynie i o tym że robi wszystko dla atencji. Naprawę to przerażające co z tym DZIECKIEM się dzieje. Ps. Dziewczyna ma 14la. Będzie miała czas na związki. Niech lepiej się zajmie szkołą, a nie chłopakami i to jeszcze w jej przypadku możliwe, że pedofilem. RODZICE OBUDŹCIE SIĘ!

  2. Sprawa powinien się zająć kurator gdzie są rodzice nie wiedzą co ich córeczka robi po lekcjach gdzie się Szweda 14 stolatka ze swoim chłopakiem. 14 lat takie foty na fb szok?! Ma chłopaka który ma 20 lat czy to nie jest dziwne?!

  3. Szkoda mi rodziców nie widzą co się dzieje z dzieckiem,a potem gdy znika nagle dociera do nich że mają córkę. Wystarczy wejść na profil tej dziewczyny żeby zobaczyć że jak na czternastolatke jest bardzo “dojrzała” jeszcze ten jej ” chłopak ” juz w gimnazjum było z niego nieźle ziółko. Może młodzi zdarzają i wrócą do domu.

Comments are closed.