Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Wyszła z domu w poniedziałek 21 stycznia br. i do tej pory nie wróciła. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 15-letniej Dominiki Bieli z Rzeszowa. 

Jak w środę poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Dominika Biela wyszła z domu w dniu zaginięcia ok. godz. 19:30. Od tamtej pory rodzina 15-latki nie ma z nią żadnego kontaktu. Wiadomo, że ok. 18:30 dziewczyna widziała się ze swoją matką w miejscu jej pracy, a potem słuch o nastolatce zaginął.

Policja podejrzewa, że Dominika Biela uciekła z domu. Nie pierwszy raz, tym razem zrobiła to już po raz piąty. Za każdym razem po kilku dniach sama wracała do domu. 15-latka nie ma przy sobie telefonu komórkowego, który wcześniej zabrali jej rodzice. Policja nie ma sygnałów, by coś niepokojącego mogło się stać Dominice.

– Sprawdzane są zapisy kamer z miejskiego monitoringu. Sprawdzamy też, czy dziewczyna nie wsiadła do jakiegoś autobusu lub pociągu i wyjechała z Rzeszowa – mówią nam rzeszowscy policjanci.   

Dominika Biela jest poszukiwana przez policjantów Referatu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KMP w Rzeszowie. 15-latka ma 164 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ma ciemne włosy do ramion związane w kucyk. W dniu zaginięcia Dominika była ubrana w czarną kurtkę, czarne spodnie i czarne buty do kolan.

Osoby, które znają miejsce pobytu 15-latki lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z rzeszowskimi policjantami, tel. 17 858 3449, 17 858 3447 lub z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

  1. Od kiedy opieka nad dzieckiem zwalnia z płacenia podatku dochodowego, vat i akcyzy? Czy dodatkowo upoważnia do pobierania tzw. diet i uposażeń? Może jeszcze daje immunitet i szczególną ochronę prawną? … albo zwalnia ze składek na ZUS podobnie jak “kastę” sędziowską?
    … czy po prostu twierdzisz, że samo korzystanie z programu socjalnego “500+” jest równoznaczne z przynależnością “do grupy która nie ponosi żadnych kosztów na rzecz państwa a jedynie czerpie z niego zyski…”?

  2. Ja owszem, ponoszę takie koszty, co do tych rodziców zaś, to biorąc pod uwagę fakt jak sprawują opiekę nad dzieckiem istnieje uzasadnione podejrzenie że należą raczej do grupy która nie ponosi żadnych kosztów na rzecz państwa a jedynie czerpie z niego zyski…

  3. Dokładnie, osoby poszukiwane po takich wybrykach powinny mieć przymusowe prace społeczne, może wtedy by coś wpadło do tych pustych głów.

  4. Rodzice ponoszą koszty materialne pod postacią różnego rodzaju podatków, akcyz, opłat i innych “danin” na rzecz państwa. Do tego dochodzą koszty niematerialne, np. stres.

  5. znowu jakaś gówniara uciekła sobie na kilka dni do koleżanki? za każdy taki wybryk powinni obarczać właśnie te osoby kosztami! niech pracują za darmo przez kilka lat, może czegoś się nauczą

Comments are closed.