Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Wyszła z domu w poniedziałek 21 stycznia br. i do tej pory nie wróciła. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 15-letniej Dominiki Bieli z Rzeszowa. 

Jak w środę poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Dominika Biela wyszła z domu w dniu zaginięcia ok. godz. 19:30. Od tamtej pory rodzina 15-latki nie ma z nią żadnego kontaktu. Wiadomo, że ok. 18:30 dziewczyna widziała się ze swoją matką w miejscu jej pracy, a potem słuch o nastolatce zaginął.

Policja podejrzewa, że Dominika Biela uciekła z domu. Nie pierwszy raz, tym razem zrobiła to już po raz piąty. Za każdym razem po kilku dniach sama wracała do domu. 15-latka nie ma przy sobie telefonu komórkowego, który wcześniej zabrali jej rodzice. Policja nie ma sygnałów, by coś niepokojącego mogło się stać Dominice.

– Sprawdzane są zapisy kamer z miejskiego monitoringu. Sprawdzamy też, czy dziewczyna nie wsiadła do jakiegoś autobusu lub pociągu i wyjechała z Rzeszowa – mówią nam rzeszowscy policjanci.   

Dominika Biela jest poszukiwana przez policjantów Referatu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KMP w Rzeszowie. 15-latka ma 164 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ma ciemne włosy do ramion związane w kucyk. W dniu zaginięcia Dominika była ubrana w czarną kurtkę, czarne spodnie i czarne buty do kolan.

Osoby, które znają miejsce pobytu 15-latki lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z rzeszowskimi policjantami, tel. 17 858 3449, 17 858 3447 lub z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama