Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Reklama

Policjanci poszukują 16-letniej Jagody Motyki, mieszkanki Przeworska. Dziewczyna wyszła z domu w ostatni dzień 2018 roku i do tej pory nie wróciła. 

Jak poinformowała w czwartek Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, Jagoda Motyka wyszła z domu 31 grudnia po południu. Pojechała do znajomych na Sylwestra w Łańcucie i dotychczas nie wróciła do domu. Policję o zaginięciu 16-latki powiadomił jej ojciec. 

– Dziewczyna jeszcze do środy (2 stycznia) była w Łańcucie. Ma ze sobą telefon komórkowy, próbujemy go namierzyć – mówi Justyna Urban, rzeczniczka przeworskiej policji.

Nieoficjalnie wiemy, że 16-latka na co dzień uczy się w jednej z rzeszowskich szkół i mieszka w internacie. Policjanci podejrzewali, że Jagoda Motyka pojechała do Rzeszowa, ale na razie te informacje się nie potwierdziły. Wiadomo, że 16-latka ani w środę, ani w czwartek nie pojawiła się na lekcjach. 

Jagoda Motyka ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy niebieskie, długie, proste włosy w kolorze ciemny blond. W dniu zaginięcia była ubrana w jasno-niebieską kurtkę do pasa z kapturem, spodnie jeansowe, białe buty sportowe, miał na sobie szal w kratkę zielono-brązowy oraz czarny plecak z napisem „I Love you”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każdy, kto wie, gdzie może przebywać 16-latka, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku, tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.

AKTUALIZACJA: W piątek rano w Rzeszowie Jagoda została odnaleziona przez policjantów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama