Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 16-letniej Jagody M., mieszkanki Przeworska. W piątek rano w Rzeszowie odnaleźli ją policjanci.

Według naszych nieoficjalnych informacji 16-latka była u koleżanki. Do Rzeszowa jedzie ojciec Jagody M., by odebrać swoją córkę. Nastolatka zaginęła w ostatni dzień 2018 roku. W Sylwestra pojechała do swoich znajomych do Łańcuta, na noc nie wróciła do domu.

Jeszcze w środę 16-latka była w Łańcucie, potem słuch o niej zaginął. Policjanci podejrzewali, że dziewczyna mogła pojechać do Rzeszowa, gdzie uczy się w jednej ze szkół. W Rzeszowie mieszka również w internacie. Jagoda jednak na lekcjach się nie pojawiła.

W środę ojciec powiadomił policję o zaginięciu córki. W piątek o godz. 7:30 w Rzeszowie 16-latka została odnaleziona przez policjantów. – Jest cała i zdrowa – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  

Justyna Urban, rzecznik przeworskiej policji, potwierdziła, że Jagodę odnaleziono w mieszkaniu szkolnej koleżanki. – Ustalamy, co było przyczyną ucieczki z domu 16-latki – dodaje Justyna Urban.

Policja o zdarzeniu obligatoryjnie powiadomi sąd, który zdecyduje, czy Jagoda poniesie konsekwencje ucieczki. Nieoficjalnie wiemy, że to nie pierwsza ucieczka w jej życiu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. “geny patologii”? sama to wymyśliłaś? To Ty w niej widzisz patologię i ją w nią wpychasz. Zdajesz sobie sprawę, jak dom dziecka wpływa na psychikę dziecka? Ma być Ci wdzięczna, że wzięłaś ją dla kasy, albo dla jakiejś swojej chorej zachcianki? Nad sobą się najpierw zastanów, a potem poszukaj fachowej pomocy

  2. Czym ty sie chwalisz ? Ze dziecka nie umiesz wychować ? Trzeba mieć podejście .. No ale cóż mam Ci powiedzieć ~Nie każdy powienien mieć dzieci.

  3. Mam taką samą “gwiazdę” w domu. Szkoła be, nauczyciele be, rodzice be. Najlepiej leżeć cały dzień do góry brzuchem i czekać aż podadzą jedzenie pod buzię. Broń Boże stawiać jakieś wymagania. To nieprawda że winni są rodzice. Wychowuję dziecko pochodzące z patologicznej rodziny. Geny patologii są tak silne, że nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć. Dziwię się tylko, że dziecko dorastające w patologii, w domu dziecka i w rożnych innych przytułkach nie potrafi wykorzystać szansy jaką dostało w nowej rodzinie. Brnie tak jak biologiczni rodzice na dno.

  4. Porażka policji. Dziewczyna cały czas była aktywna na fb i nie przejmowała się ludźmi, którzy jej szukali. Powinna za to zapłacić :)))

  5. Melanż był i pewnie okaże się że przyniosła do domu jeszcze ,,bajbisia”….Będzie powód do dumy oraz szlachta nie pracuje bądź mama na cały etat….

Comments are closed.