Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tyczynie poszukują 17-letniego Damiana Szpunara, mieszkańca Hermanowej. Nastolatek zaginął w środę, 25 maja.

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Damian Szpunar wyszedł z domu 25 maja, około godz. 7:30. Rodzinie powiedział, że jedzie autobusem na praktyki zawodowe. Wiadomo, że na zajęcia nie dotarł. 

Rodzina 17-latka nie ma z nim kontaktu. Policja opublikowała rysopis zaginionego Damiana Szpunara. Chłopak ma 183 cm wzrostu, z wyglądu 25 lat, szczupłą budowę ciała, włosy –  blond, długie do ramion, nos –  prosty wąski, oczy – niebieskie, uszy – średnie.

Wiadomo, że w dniu zaginięcia Damian Szpunar miał na sobie czarne obcisłe spodnie dżinsowe i ciemny t-shirt. Miał ze sobą także czarny plecak z paskami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W czwartek policja zwróciła się z apelem o pomoc w odnalezieniu 17-latka. Każdy, kto wie gdzie może on przebywać, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a.

Można dzwonić na numery: 47 821 37 80 lub 47 821 37 88. Na informacje czeka także dyżurny KMP w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13, tel. 47 821 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama