Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policjanci poszukują 17-letniego Wincentego Drozda, mieszkańca Rzeszowa. Nastolatek zaginął 20 lutego br. 

Dopiero w piątek, 1 marca, Komenda Miejska Policji w Rzeszowie została powiadomiona o zaginięciu Wincentego Drozda. Zaginięcie zgłosiła matka chłopaka. 

Jak ustalili policjanci, 17-latek wyszedł z domu 20 lutego, około godz. 8:00. – W tle jest konflikt matki z synem. Po porannej wymianie zdań, chłopak wyszedł z domu, nie powiedział gdzie idzie, do tej pory nie wrócił – mówią nam policjanci. 

Wincenty Drozd 20 lutego nie pojawił się też w szkole. – Telefon, który używał na co dzień, zostawił w domu – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik KMP w Rzeszowie. – Nastolatkowi wcześniej nie zdarzały się ucieczki z domu. 

Policja w piątek opublikowała zdjęcie zaginionego 17-latka i rysopis. Wincenty Drozd ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy z długą grzywką, nos prosty, uszy średnie lekko odstające.

Chłopak ubrany był w czarną kurtkę z napisem „PITBUL” z białym pasem na plecach, czarne spodnie dresowe, czarne buty z białą podeszwą marki Nike.

Osoby, które znają miejsce pobytu 17-latka lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z KMP w Rzeszowie – ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numerem: 47 821 32 24.

Można też się kontaktować z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 47 821 33 11 lub 112.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama