Pokaż się światu. Może kogoś zadziwisz? Rozśmieszysz? Zachęcisz? Po raz 7 ekipa programu „Mam Talent”  wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Będzie również w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Casting odbędzie się jeszcze w 3 miastach w Polsce:

17.05 Rzeszów, Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13

24.05 Białystok, Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7

25.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15

Twórcy i producenci programu „Mam Talent” zainteresowani są wszystkimi, którzy są w jakiś sposób nieprzeciętni. Wyróżniają się pokonując własne niemożności, wykazują się niebywałą zręcznością, refleksem i intelektem.

Tymi, których zainteresowania wykraczają poza to, co określane jest jako hobby.

Ludźmi, którzy odkrywają, że wszędzie można zaistnieć, samemu lub ze swoja grupą. Że świat nie kończy się na wielkich metropoliach, że w każdym małym miasteczku, wsi, osadzie można znaleźć ludzi o wielkim talencie.

„Mam Talent!” to program bez granic wiekowych, dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt…

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na casting trzeba przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie.

Można przesłać płytę z prezentacją swojego talentu na adres:

FREMANTLEMEDIA POLSKA

02 – 724 Warszawa

ul.Wołodyjowskiego 63

z dopiskiem MAM TALENT!

Lub link do prezentacji na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl.  Nie zapomnijcie o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebook.com/MamTalentTvn.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama