Do trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło na drogach powiatu stalowowolskiego. W jednym z nich samochód uderzył w drzewo.
Uczestnicy tych zdarzeń mogą mówić o sporym szczęściu, ponieważ nikt nie został w nich poważnie ranny.
Kolizja z udziałem 8-latka
Do pierwszej kolizji doszło we wtorek po godz. 11:00 na alei Jana Pawła II w Stalowej Woli. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-latka kierująca citroenem, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na jego tył.
– Kierująca citroenem wraz z 8-letnim dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala na badania. Nie wymagali jednak hospitalizacji – mówi aspirant Małgorzata Kania, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Zderzenie ciężarówki ze skuterem
Drugie zdarzenie miało miejsca na ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego, również w Stalowej Woli. W tym przypadku kierujący ciężarowym pojazdem iveco nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy skutera.
Po zderzeniu bocznym obu pojazdów, mężczyzna poruszający się jednośladem został przewieziony na badania do szpitala. Także i tym razem po udzieleniu pierwszej pomocy został zwolniony do domu.
19-latek wjechał w drzewo
Najgroźniej wyglądała kolizja, do której doszło po godz. 21:00 w miejscowości Zdziechowice Drugie w gminie Zaklików. Jak się okazało, kierujący osobową toyotą 19-latek nagle stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w drzewo.
– Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, na szczęście nikt w jego wyniku nie ucierpiał. Uczestnicy wszystkich zdarzeń byli trzeźwi – podkreśla asp. Kania.
Czytaj więcej:
Nowy most na rzece Wisłok coraz bliżej. PZDW ogłosił przetarg, będzie most tymczasowy

![Ogromna bomba lotnicza w Rzeszowie. Do akcji wkroczyli saperzy [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/bomba-lotnicza-rzeszow1-218x150.jpg)



![Pożar kościoła na Podkarpaciu. Ogień strawił wnętrze świątyni, trwa ustalanie przyczyn [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-kosciol-przemysl1-218x150.jpg)


![Gigantyczny pożar i katastrofa samolotu przy granicy z Podkarpaciem. Trwa walka z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-roztocze-218x150.jpg)










![Z Rzeszowa na europejskie tory. Igor Polak rusza na maraton wyścigowy Formuły 4 [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/Igor-Polak-Formula4-0-1-218x150.jpg)









![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)




![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)


![Rzeszowskie rondo gwiazdą kanału „Stop Cham”. Nagranie ze stłuczki pod Bi1 podbija sieć [WIDEO] stłuczka B1](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/wypadek-218x150.png)


![Ogromna bomba lotnicza w Rzeszowie. Do akcji wkroczyli saperzy [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/bomba-lotnicza-rzeszow1-100x70.jpg)

