Reklama

Ryanair pochwalił się 2-milionowym pasażerem w Jasionce. Został nim Grzegorz Zawisza z Krosna.Grzegorz Zawisza z Krosna podróżował z Rzeszowa do Londynu (Stansted) z żoną i córkami. Otrzymał specjalny voucher na dwuosobowy przelot z Rzeszowa do dowolnej destynacji obsługiwanej przez Ryanair oraz upominki lotniskowe. Dodatkowo, wszyscy pasażerowie „szczęśliwego” rejsu do Londynu zostali poczęstowani specjalnie przygotowanym na tę okazję okolicznościowym tortem.

– Jest to dla nas wyjątkowa okazja do świętowania, a dla wszystkich pasażerów dowód na to, jak rozwija się rynek przewozów lotniczych w Rzeszowie – podsumowała Katarzyna Gaborec, dyrektor marketingu Ryanair na Europę środkowo-wschodnią. Dodała, że w przyszłości spodziewa się jeszcze większych wzrostów w liczbie odprawianych w Jasionce pasażerów. Ryanair ma w planach dalszy rozwój siatki połączeń.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Dwumilionowy pasażer Ryanaira to kolejny krok milowy w rozwoju naszego Portu i potwierdzenie faktu, iż Rzeszów i cały region Podkarpacia to dynamiczny rynek w kontekście ruchu lotniczego. To jednocześnie dowód na to, że modernizacja Jasionki ma swoje uzasadnienie i cel, jakim jest obsługiwanie jak największej liczby pasażerów – podkreślił Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

rzeszownews@gmail.com

Reklama