Zdjęcie: Michał Drozd
Reklama

Można wygrać sesję nagraniową w studiu Estrady Rzeszowskiej i zagrać koncert. Wystarczy wypełnić formularz, a później już tylko czekać na decyzję jury. 

Estrada Rzeszowska konsekwentnie wspiera młodych twórców. I ogłasza kolejną edycję konkursu Free20. Nagroda główna to 20 godzin studyjnych, podczas których można zarejestrować własny utwór. Estrada udostępni studio z profesjonalnym sprzętem i realizatorem dźwięku.

Zasady udziału w konkursie są proste. Trzeba wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy z podstawowymi informacjami o zespole, dołączając maksymalnie trzy utwory w formacie MP3. Na ich podstawie komisja konkursowa zdecyduje o przyznaniu nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego, laureaci zostaną wyłonieni w ciągu 30 dni. Będą też kolejne nabory, do końca maja, sierpnia i listopada. 

Kapela, której twórczość najbardziej spodoba się komisji konkursowej, otrzyma także nagrodę dodatkową, zagra koncert w Estrada Studio, który będzie transmitowany online na wybranej platformie streamingowej, na przykład na profilu FB Estrady Rzeszowskiej.

Estrada Studio mieści się w piwnicach kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 24. Jest live room do przeprowadzania prób i kameralnych koncertów, dead room do nagrań wokalnych i instrumentalnych oraz reżyserka ze sprzętem do rejestracji dźwięku, miksu i masteringu.

oprac. (la)

redacja@rzeszow-news.pl

Reklama