Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 20-latka, który uszkodził cztery samochody na parkingach przy alei Rejtana w Rzeszowie oraz szlaban. 

Jak ustalili policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, od 25 stycznia, kiedy doszło do  dwóch pierwszych zdarzeń, do początku marca br., sprawca uszkodził łącznie 4 samochody oraz wyłamał szlaban parkingowy.

– Auta zaparkowane były na parkingach przy alei Rejtana – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Wandal w oplu i suzuki wyłamał lusterka, w suzuki uszkodził jeszcze lakier. Dwa kolejne uszkodzone auta to peugeot i seat. W obu samochodach, jak twierdzi policja, sprawca porysował karoserię.

Policjanci ustalili, że samochody uszkodził 20-letni mieszkaniec Rzeszowa. Został on zatrzymany w ubiegły czwartek. 20-latek przyznał się do winy, stwierdził, że auta i szlaban parkingu uszkodził, gdy był pijany.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Tłumaczył, że w ten sposób chciał rozładować swoje emocje – dodaje nadkom. Szeląg.

20-latkowi przedstawiono 5 zarzutów zniszczenia mienia, za co mu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Młody mężczyzna zadeklarował chęć dobrowolnego poddania się karze. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama