Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez prokuraturę. Okazało się, że miał przy sobie niemal 70 gramów marihuany.

W ubiegłym tygodniu policjanci zauważyli na ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie młodego mężczyznę, który na ich widok próbował się szybko oddalić. Funkcjonariusze zdołali go zatrzymać. Okazało się, że 20-letni Kacper S., mieszkaniec Rzeszowa, był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonowa dla miasta Rzeszów w związku z uszkodzeniem samochodu.

– Mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony na komisariat. Już po zatrzymaniu, policjanci znaleźli przy nim ponad 68 gramów suszu roślinnego – poinformował Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a Kacper S. trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów 20-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości zabronionych substancji odurzających.

– Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu, odmawiając przy tym złożenia wyjaśnień – poinformował Artur Grabowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.  Wobec 20-latka zastosowano dozór policji – trzy razy w tygodniu ma się meldować w komisariacie. Kacprowi S. za posiadanie narkotyków grozi do 10 lat więzienia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

15 KOMENTARZE

 1. Dokładnie tak, bo prawdziwy Polak Patryjota nie ćpie żadnego gówna tylko celebruje relaks przy buteleczce przepysznej zimnej wódeczki.
  Alkohol jest częścią Polskiej kóltury, a bolszewia chce zniszczyć Polski Naród hifem roznoszonym przez ćpanie marihuainy.

 2. Jak by była legalna marichuana to by nie było dopalaczy i innych gówien. nie znam nikogo kto po marihuanie byłby agresywny i niebezpieczny

 3. Ileż to jadu się sączy w tych przesiąkniętych nienawiścią komentarzach. Co drugie słowo k*, ch*, pi*… Czy jak już musicie się wypowiedzieć, to nie możecie zajrzeć do słownika języka polskiego celem zasięgnięcia opinii jak powinno się budować zdania proste (o złożonych aż się boję wspominać)? Pomyślcie że ktoś czyta te wasze “komentarze” i czasem niedobrze się robi jak ktoś kto niby chodzi do szkoły albo ją skończył nie potrafi sklecić prostego zdania, nie mówiąc już o przecinkach czy kropkach. Macie te wypasione smartfony, czyżby na klawiaturze nie było znaków “,” “.”??? Do nauki matoły bo język jak z rynsztoku prezentujące, hejt hejta hejtem pogania!!!

 4. Zgadzam się z tobą. Ku**a to jest takie proste. Nie było by dopalaczy gdyby trawka była legalna. Dzieciojebcy w sutannach dostają mniejsze wyroki (bo w sumie nie dostają żadnych). A tu chłopaka za marne 80 gramów chcą zamknąć. Państwo pisiorów jeb**ych.

 5. Pie**ol się. Dla ciebie szubienica! Nie powstrzymacie młodych! Będą palić czy ci się to podoba czy nie. Kiedyś twojego syna/córkę zawiną z trawą i ciekawe czy wtedy też będziesz chciał dożywocia sz**to pier****na.

  😀

 6. Parodia… za morderstwo ludzie dostają śmieszne wyroki, za stalking, pobicia itp. podobnie, a tu chłopaczka dopadli z ziołem i dostanie dwukrotnie lub trzykrotnie większy wyrok.
  Fakt chłopaki tym ziołem by się zjarali i mogli by kogoś śmiechem obudzić w nocy, faktycznie bandziorstwo na maksa :/.

Comments are closed.