Fot. Sebastian Fiedorek / Rzeszów News. Na zdjęciu: Na zdjęciu Happysad
Reklama

Happysad, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, ruszył z trasą koncertową „XX-L”. 25 marca zagra w Rzeszowie w klubie Pod Palmą. Jako support wystąpi Sad Smiles.

Happysad w tym roku świętuje 20-lecie swojego istnienia. Koncerty ma zaplanowane od  marca do lipca. Razem z Sad Smiles zagra w 11 polskich miastach. Trasa rozpoczęła się w piątek (11 marca) w Poznaniu. Jest na niej także Rzeszów – oba zespoły zagrają 25 marca w klubie Pod Palmą. 

O Happysad napisano już wiele, Sad Smiles zaś to o zespół złożony z czterech nastolatków. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat. W internecie można znaleźć ich pierwszą EP „Sad Smiles EP”. Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, m.in. przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy właśnie Happysad.

Każdy z nastolatków gra na wielu instrumentach. Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock. Od pół roku Sad Smiles są pod opieką muzyczną agencji koncertowej Borówka Music. 

Koncert Happysad i Sad Smiles w klubie Pod Palmą (ulica Cicha 4a) rozpocznie się o godz. 19:00 (wstęp od 18:00). Bilety w cennie 79 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu), do kupienia na kupbilecik.pl, palma.rzeszow.pl oraz w sklepie muzycznym „Riff” (ul. Dąbrowskiego 17) i księgarni PWN (ul. Pigonia 8).

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama