Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Magdalena Pasternak
Reklama

Pierwsze kroki jako pisarka stawiała już w szkole podstawowej. Nie spodziewała się jednak, że zadebiutuje jako 20-latka. Premiera powieści „LUST – ta noc” Magdaleny Pasternak. 

Magdalena Pasternak pochodzi z Rzeszowa. Studiuje ekonomię na jednej z warszawskich uczelni. Pierwsze kroki jako pisarka stawiała w szkole podstawowej. Nie sądziła wtedy, że niewinna zabawa stanie się jedną z największych pasji jej życia.

– Po kilku literackich próbach postanowiła w końcu wypłynąć na głębsze wody, oddając w ręce czytelnika historię prosto z Honolulu – przekazuje nam wydawca Magdy Pasternak, Dorota Konkel z wydawnictwa Novae Res. 

20 kwietnia premierę miała powieść erotyczna „LUST – ta noc”. 

Kobieta, która idzie pod prąd 

Bohaterką książki Magdy Pasternak jest Luna Clark. To kobieta, która uwielbia iść pod prąd i zawsze osiąga swój cel. Ma jednak pecha w życiu osobistym. Kiedy więc niewzruszone do tej pory serce Luny napotyka ucieleśnienie swoich pragnień w postaci Hawajczyka Gina Nakamury, na horyzoncie majaczy katastrofa. 

Nieustanne złośliwości i wzajemne prowokacje wzniecają między kochankami trudny do ugaszenia ogień namiętności, a ich i tak burzliwa relacja komplikuje się jeszcze bardziej za sprawą mrocznej strony Nakamury. Mężczyzna wciąga Lunę w głąb świata gróźb, strzelanin i pościgów, z którego nie ma powrotu. Jak wielką cenę przyjdzie zapłacić za uczucie, które nigdy nie powinno się zrodzić?

„Ciało zaczyna mi lekko drżeć. Jego parzące, wydychane powietrze niemalże masuje moją skórę. Serce rzuca się do galopu, a ja wbijam paznokcie w wewnętrzną stronę dłoni. Próbuję rozproszyć swój umysł. Szukam w głowie jakiejś riposty. Na marne. Nakamura odgarnia mi z szyi blond fale, przerzucając włosy na prawe ramię. Biorę w zęby dolną wargę i mocno ją przygryzam. Pragnę poczuć ból, który skutecznie przełamie rosnące we mnie podniecenie” – brzmi fragment powieści. 

Zdjęcie: Materiały wydawcy

Oprac. (cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama