„Słodka pula na Mikołaja” – pod takich hasłem podkarpacka firma transportowa Neobus wprowadza w czwartek do sprzedaży pulę 20 tys. tanich biletów. Do kupienia już od złotówki.

Neobus ma dla Was miłą niespodziankę z okazji zbliżającego się święta Mikołaja. W czwartek (3 grudnia) o godz. 16:00 rozpoczyna sprzedaż aż 20 tys. tanich biletów. To największa ilość biletów w historii Neobusa, które można kupić w atrakcyjnych cenach.

Ceny od złotówki

Ceny zaczynać się będą już od złotówki. Kolejne również są atrakcyjne. Bilety będzie można kupić za 1 zł; 5 zł; 10 zł; 15 zł i potem cena będzie sukcesywnie wzrastać. Bilety możecie rezerwować na stronie neobus.pl. Czasu macie bardzo dużo. Promocja trwa aż do 20 marca przyszłego roku, łącznie z feriami zimowymi.

Ważny gracz

Neobus to ogólnopolski konkurent dla takich przewoźników jak np. PolskiBus.com, czy Lux Express. Komfortem i cenami w żaden sposób od nich odbiega.

Pojazdy Neobusa wyposażone są w klimatyzację, przyciemniane szyby, monitory LCD , DVD, gniazdka elektryczne, wygodne fotele uchylno-rozsuwane, toalety.

Na pokładzie autokarów Neobusa:

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Każdy pasażer dostaje bezpłatny poczęstunek,

– Ma też dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego (WiFi)

– Przy fotelach jest zasilanie 230V

Firma z polskim kapitałem

Neobus powstał w 1989 r. Od początku siedzibę ma w Niebylcu. Firmę z polskim kapitałem prowadzą Paweł Czarczak i Marcin Czurczak. Zatrudniają około 100 osób.

Firma obsługuje z Podkarpacia trzy linie: do Warszawy, Wrocławia i Łodzi. Neobus na Podkarpaciu jest obecny w kilkunastu miastach, m.in. w Rzeszowie, Krośnie, Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Iwoniczu Zdrój, Brzozowie, Lesku, Rymanowie Zdrój, Nowej Dębie, Polańczyku, czy Kolbuszowej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama