Reklama

W najbliższą środę (9 lipca, godz. 18.45) Kino Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy pokaże w ramach Kina Konesera polski film „Hardkor Disko”.

[Not a valid template]

 

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę.

Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia…

„Hardkor Disko” to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala — „Defto”. W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. W pozostałych rolach debiutująca na dużym ekranie Jaśmina Polak oraz Agnieszka Wosińska i Janusz Chabior, zaś autorem zdjęć jest również debiutujący w fabule Kacper Fertacz.

httpv://www.youtube.com/watch?v=kIQehSzQU60

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (9 lipca, godz. 18.45). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Trzeba też polubić nasz facebookowy post oraz go udostępnić. W tytule maila należy podać: Disko.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (8 lipca) do godziny 12:00.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Transformers: Wiek zagłady”. Szczegóły TUTAJ oraz na film „Rodzinne rewolucje”. Szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.