Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Kolejne zaginięcie w Rzeszowie. Policjanci z komendy miejskiej szukają 21-letniego Dawida Gunthera. 

Zaginięcie 21-latka 26 marca zgłosiła jego matka. – Mężczyzna 22 grudnia ubiegłego roku wyprowadził się z Rzeszowa do Warszawy. Matka 21-latka do końca nie wiedziała, gdzie tam mieszkał – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Z ustaleń policjantów wynika, że Dawid Gunther nie miał w Warszawie stałego miejsca zamieszkania. Pomieszkiwał w hotelach i motelach. 15 marca br. wysłał matce SMS-a. To była ostatnia wiadomość, jaką otrzymała od syna. Potem przestał obierać telefon. 

Zaniepokojona kobieta we wtorek, 26 marca, powiadomiła policję o zaginięciu 21-latka. Tego samego dnia policja opublikowała rysopis i zdjęcie zaginionego Dawida Gunthera. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

21-latek ma około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemno-brązowe, krótkie włosy, niebieskie oczy, nos prosty, uszy małe przylegające, uzębienie pełne. Dawid Gunther ma kilka tatuaży na dłoniach, przedramionach, na stopie i bliznę pod prawym okiem.

Policja nie posiada informacji, jak może być ubrany 21-latek. Prosi o pomoc w jego odnalezieniu. Można się kontaktować z policjantami z KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, telefony: 47 821 32 24, 47 821 33 11 lub alarmowy – 112.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama