Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Test jest dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, znają historię Rzeszowa i interesują się życiem codziennym, politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym.

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie, czyli zabawa dla miłośników miasta, odbędzie się we wtorek, 23 kwietnia. Pula nagród to 6 tys. zł i nagrody rzeczowe. Test organizuje Gazeta Wyborcza we współpracy z miastem Rzeszów i firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Test rozpocznie się o godz. 18:00. Podobnie, jak ostatnie edycje, zostanie przeprowadzony online – na stronie: rzeszow.wyborcza.pl. Tam znajdziecie link do testu, trzeba będzie wpisać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin i odpowiedzieć na 60 pytań.

Aby wziąć udział w teście, nie trzeba się wcześniej nigdzie zgłaszać, wystarczy o wyznaczonej godzinie usiąść przed komputerem z dobrym dostępem do internetu. Czas odpowiedzi na pytania wynosi 30 minut.

Do każdego pytania zostaną zaproponowane cztery odpowiedzi, z których wskazać należy tylko jedną, poprawną. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na najwięcej pytań. W przypadku większej liczby osób z identycznym wynikiem, o wygranej zdecyduje czas.

– Zwycięży ta osoba, która test rozwiązała szybciej – wyjaśnia Bogusław Zapart z działu promocji „Gazety Wyborczej”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Test jest dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, znają historię Rzeszowa i interesują się życiem codziennym, politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym. Wykluczonymi z udziału w teście są laureaci z poprzednich lat.

Wykluczonymi z udziału w teście są także pracownicy „Gazety Wyborczej” i ich rodziny, osoby, które brały udział w przygotowaniu testu, ich rodziny, a także pracownicy Urzędu Miasta w Rzeszowie i podległych mu jednostek.

Pierwsza nagroda to 3 tys. zł i nagroda od firmy BSH – odkurzacz pionowy Boscha o wartości 1699,99 zł. Laureat drugiego miejsca otrzyma 2 tys. zł i blender Boscha (499 zł). Za trzecie miejsce jest 1000 zł i kapsułkowy ekspres do kawy Boscha o wartości 279 zł .

Nagrody zwycięzcom testu wręczy prezydent Rzeszowa podczas Święta Paniagi – 3 maja.

Zdjęcie: materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama