Reklama

Niemal 60 g marihuany zabezpieczyli rzeszowscy policjanci w domu 24-letniego mężczyzny. Odpowie on za posiadanie narkotyków.

24-letniego mieszkańca gminy Boguchwała zatrzymali w czwartek policjanci w wydziału kryminalnego. Mężczyzna nie przyznawał się do posiadania narkotyków. Policjanci przeszukali jego dom. Wykorzystali do tego psa do wykrywania zapachu narkotyków. Odnaleziono susz roślinny zapakowany w woreczki foliowe oraz w słoiku. Susz schowany był w rożnych miejscach.

W sumie funkcjonariusze znaleźli 60 gramów narkotyku, które miało pochodzić z uprawy 24-latka. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana Policjanci znaleźli również i zabezpieczyli wagę elektroniczną.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. – Okazało się również, że narkotyki sprzedawał innej osobie – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze postawili 24-latkowi zarzuty uprawy, posiadania i udzielania dla korzyści majątkowej niedozwolonych środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie zastosowała wobec niego dozór policji i zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu i zakazem wydania dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Wiadomości o zatrzymaniu dorosłego człowieka, posiadającego w domu drobne ilości marihuany są powodem do wstydu dla milicji! znaczy policji.

Comments are closed.