Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News

O ostrożność i wyrozumiałość apelują rzeszowscy policjanci, którzy w najbliższy czwartek (11 maja) zamkną kilka ulic, by mogli nimi przejść uczestnicy 24. Rzeszowskich Juwenaliów. Podczas przejścia korowodu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Finał Koncertowy 24. Rzeszowskich Juwenaliów trwać będzie od czwartku do soboty (11-13 maja). Zanim rozpoczną się pierwsze koncerty, ulicami Rzeszowa przejdzie barwny korowód studentów. Uczestnicy juwenaliów spotkają się na Rynku o godz. 15:00. Stamtąd ok. 17:00 w korowodzie wyruszą w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej.

Uczestnicy korowodu będą szli ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną całkowicie zamknięte. Następnie przejdą ulicami: Piłsudskiego, (al. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie ok. 18:30 przemarsz powinien się zakończyć.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policja zapowiada, że wspomniane ulice będą częściowo wyłączone z ruchu, bo uczestnicy korowodu będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspas). Na trasie studenckiego pochodu policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.

Trasa korowodu
Trasa korowodu

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama