Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Politechnika Rzeszowska przygotowała już muzyczny rozkład jazdy na 26. Rzeszowskie Juwenalia. Sprawdźcie, kto i kiedy wystąpi podczas Wielkiego Koncertowego Finału.

Organizatorzy 26. Rzeszowskich Juwenaliów, czyli w tym roku sama Politechnika Rzeszowska, w czwartek (11 kwietnia) ujawnili wszystkie gwiazdy, które wystąpią podczas Wielkiego Koncertowego Finału. Muzyczna zabawa będzie trwała w dniach 9-11 maja na miasteczku PRz.

Przez 3 dni zagrają: Krzysztof Cugowski, lider nieistniejącej już Budki Suflera, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Sławomir, O.S.T.R, Paluch, Daria Zawiałow, Piękni i Młodzi, Mikrokosmos (laureat „Kille me the music”), Otsochodzi, Mrzonki (finalista „Alternatywy 4”), Kali i Otava Yo. W piątek i sobotę bramy koncertowe otworzą się o godz. 18:00.  

Przed rozpoczęciem finałowego koncertu, 9 maja na rzeszowskim Rynku odbędzie się symboliczne przekazanie studentom klucza do bram miasta. Następnie o godz. 16:00 korowód wyruszy w kierunku miasteczka PRz. 

Podobnie jak w ubiegłym roku wstęp na koncerty będzie płatny. Za darmo zobaczą je wszyscy studenci oraz uczniowie szkół średnich. Reszta będzie musiała zapłacić. Za trzydniowy karnet kupiony w dniach 1-15 kwietnia trzeba zapłacić 40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednorazowy będzie kosztował 25 zł.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama