Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Koncert zespołu Dżem zakończył na rzeszowskim Rynku 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie odbyło się także Światełko do Nieba, tym razem w formie laser show.

Przez cały dzień na scenie Rynku odbywały się koncerty. Zagrali Marta Zalewska, RUDNIK, Izabela Trojanowska, Rezerwat i wspomniany Dżem. Oprócz muzycznych elementów, podczas orkiestrowego finału można było także wziąć udział w kursie udzielania pierwszej pomocy i podziwiać pojazdy militarne.

Sławomir Andres, szef głównego sztabu WOŚP w Rzeszowie, który znajdował się w IV LO, poinformował nas, że w stolicy Podkarpacia w trzech sztabach (dwa pozostałe działały w Młodzieżowym Domu Kultury i Szkole Podstawowej nr 25 na osiedlu Baranówka) zebrano 318 594 zł. – Kwota zwiększy się po zakończeniu aukcji – zapowiada Sławomir Andres.  

Wynik tegorocznej zbiórki przekroczył ubiegłoroczny, gdy zebrano 270 tys. zł. Podczas niedzielnej zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP zaangażowanych było w Rzeszowie 350 wolontariuszy. Pieniądze liczyli w ratuszu pracownicy mBanku.   

 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

Comments are closed.