Reklama

W tajemniczych okolicznościach zaginął 28-letni Marcin Krupa, mieszkaniec Mielca. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. O wsparcie prosi także rodzina 28-latka.

Marcin Krupa zaginął w poniedziałek 22 lutego. Około godz. 18:00 wyszedł z domu i już nie wrócił. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną. 28-latek wziął ze sobą dokumenty i telefon komórkowy, ale telefon wyłączył. Ostatnią osobą, która rozmawiała z Marcinem był jego brat.

– Brat nic niepokojącego nie zauważył. Marcin nie był z nikim pokłócony. Nie dawał żadnych sygnałów, że miał problemy, bo nie miał żadnych problemów. Był normalnym chłopakiem- twierdzi rodzina Marcina Krupy.

28-latek ma około 170-175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, szatyn. W dniu zaginięcia Marcin ubrany był w czarną kurtkę z brązowymi łatami na łokciach, granatową bluzę z kapturem, ciemne spodnie dżinsowe oraz białe adidasy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o Marcinie Krupie lub wiedzą, gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, tel. (17) 58-45-327 (w godz. 7.30 – 15.30) lub całodobowo – 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: