28. Rzeszowskie Juwenalia. Niesamowite tłumy pierwszego dnia koncertów [FOTO]

Takich tłumów na Rzeszowskich Juwenaliach chyba jeszcze nigdy nie było! W piątek przez miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy osób. 

 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

W pierwszy dzień 28. Rzeszowskich Juwenaliów miasteczko PRz pękało w szwach. Wyjście ze strefy koncertowej zajmowało niekiedy kilkadziesiąt minut. Na scenie głównej wystąpili: laureaci studenckiego konkursu „Kill me with the music”, Kabe x Muszel, Bajm, Lady Pank, GIBBS i Łydka Grubasa. Studenci bawili się do 3:00 w nocy!

Organizatorzy szacują, że na piątkowych koncertach bawiło się ok. 20 tysięcy osób. – Nie odnotowaliśmy żadnych poważnych incydentów związanych z pierwszym dniem Rzeszowskich Juwenaliów – przekazała w sobotę podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W sobotę, w drugi dzień juwenaliów, na głównej scenie zagrają: Kult, O.S.T.R., Maryla Rodowicz, Zalewski i Malik Montana. Koncerty rozpoczną się o godz. 18:00. Pełną rozpiskę godzin występów artystów na trzech scenach znajdziecie TUTAJ

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama