Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Young Leosia
Reklama

Sześciu topowych polskich artystów sceny hip-hop wystąpi na trzech podwójnych koncertach podczas Dope Fest Rzeszów 2024 – w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Dope Fest co roku zmienia swoją formułę. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w dniach 17-18 czerwca 2022 roku, wystąpiło wówczas 10 hip-hopowych artystów, m.in. Sokół, Jan-rapowanie, OKI i Dziarma. W ubiegłym roku odbyło się sześć pojedynczych koncertów – od czerwca do września. Wystąpili: Reto, Kukon, Białas, Young Multi, OKI i Kinny Zimmer.

Koncerty odbywały się na skwerze Millenium Hall. Tam też odbędzie się trzecia, tegoroczna edycja Dope Fest Rzeszów, która przybiera formułę trzech podwójnych koncertów. Pierwszy zaplanowano 6 lipca. Wtedy wystąpią: Szpaku i Young Multi. Drugi koncert z udziałem Young Leosi i Chivasa będzie 3 sierpnia, a 7 września zagrają: Kukon i Otsochodzi. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

Koncerty będą się zaczynały o godz. 20:00 (wstęp już od 18:00). Pierwszy, 6 lipca, rozpocznie Young Multi, o 21:00 na scenę wejdzie Szpaku. W przypadku drugiego koncertu, 3 sierpnia, na scenę jako pierwszy wejdzie Chivas, godzinę później Young Leosia. Ostatni koncert, 7 września, zacznie Otsochodzi, o 21:00 zacznie się występ Kukona. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

Bilety na wszystkie koncerty można kupować na stronie: goingapp.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce. Na lipcowy koncert została ostatnia pula biletów, ceny zaczynają się od 129 zł, na pozostałe dwa są dostępne bilety zaczynające się od 99 złotych – na sierpniowy koncert możecie je kupować TUTAJ, a wrześniowy – TUTAJ.

Zdjęcie: materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama