Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Do 30 listopada Estrada Rzeszowska przyjmuje zgłoszenia rodziców, którzy chcą być ich dzieci zostały obdarowane prezentami podczas wizyty Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku. 

Święty Mikołaj odwiedzi Rzeszów w sobotę, 3 grudnia. Zostanie on powitany na kolorowej, mikołajkowej paradzie, która ruszy z okolic fontanny multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja i Kościuszki – na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy rozdadzą dzieciom prezenty.

– Każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach – zapowiada Estrada Rzeszowska, organizator wizyty Świętego Mikołaja. 

Rodzic, który chce, by jego dziecko otrzymało prezent od Św. Mikołaja, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, treści imię i nazwisko dziecka, numer telefonu do rodzica. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada do godziny 9:00.

Prezenty, którymi dzieci mają być obdarowane, będzie można zostawić w ratuszu (wejście od strony Rynku) 3 grudnia, w godz. 9:00-12:00. Prezenty należy zapakować i zabezpieczyć, podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu na kartce A-4.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama