Reklama

Ogromna tragedia spotkała rodzinę z Podkarpacia podróżującą fiatem panda drogą krajową nr 94 w Jadownikach (powiat brzeski). Fiat uderzył w przechodzące jezdnią dziki. Cała rodzina zginęła.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, dramat rozegrał się wczoraj (23 lipca) tuż przed godziną 23:00. Wszystko wskazuje na to, że fiat panda, jadący w kierunku Tarnowa, uderzył w przechodzące jezdnią dziki.

– Następnie auto wytrącone z toru jazdy przemieściło się na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo zderzyło z samochodem ciężarowym. Fiatem podróżowało małżeństwo z małym dzieckiem. Wszyscy zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy – informuje KPP w Brzesku.

Polskie Radio Rzeszów podało, że ofiarami tragicznego wypadku jest małżeństwo z Podkarpacia i ich 1,5-roczne dziecko. Rodzina pochodziła z podrzeszowskiego Trzebowniska. Mężczyzna miał 40 lat, jego żona 31.

Prawie całą noc na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i pojazdy. Martwe dziki leżące na jezdni zabezpieczył łowczy.

redakcja@rzeszow-news

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: