Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Estrada Rzeszowska podała program atrakcji rzeszowskiej odsłony 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wciąż nie ma jednak pewności, czy z powodu pandemii, impreza nie przeniesie się tylko do internetu. 

30. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę (30 stycznia) pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Wolontariusze będą zbierać pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Zbiórce będzie towarzyszyć szereg atrakcji. W Rzeszowie będą one skoncentrowane na Rynku i w rzeszowskich piwnicach – godz. 12:00 do 18:00 zaplanowano tam warsztaty i pokazy. 

Od 13:00 do 15:30 na scenie Rynku wystąpią: wokaliści DK Vocal Studio, zespół “OPA CUPA”, wokaliści Rzeszowskiego Domu Kultury, wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. Od 15:45 do 22:15 zaplanowano kolejne koncerty. Wystąpią: Blant, Symptone, Perspective Band, RSC, DOC. + hymn WOŚP (5 minut), Anika Dąbrowska i Lordofon. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nie zabraknie także „Światełka do Nieba”, które będzie połączone z fire show. Estrada Rzeszowska zastrzega, że atrakcje 30. Finału WOŚP są uzależnione od sytuacji pandemicznej. – Do środy powinno być jasne, czy program Orkiestry zrealizujemy, a jeśli tak, to czy w plenerze, czy część będzie hybrydowo – słyszymy od organizatorów. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama