Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

500-złotowymi mandatami ukarano 33 pseudokibiców Czarnych Jasło, którzy podczas sobotniego meczu z Igloopolem Dębica wywołali burdy na stadionie.

Na sobotni mecz z Jasła do Dębicy przyjechała grupa około 50 osób. Podczas trwającego już spotkania, szalikowcy Czarnych Jasło wyłamali kratę oddzielającą ich od innych miłośników futbolu.

Zamaskowani w kominiarkach i kapturach jasielscy chuligani ruszyli do konfrontacji z kibicami Igloopolu. Na stadion wkroczyli wezwani policjanci, którzy szybko zaprowadzili porządek. Udało im się zapobiec bijatyce.

Po meczu autokar z Jasła został skierowany na parking Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Tam policjanci wylegitymowali 52 osoby.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W związku ze zbiorowym zakłóceniem porządku publicznego funkcjonariusze ukarali 500-złotowymi mandatami 33 pseudokibiców. Wobec pozostałych skierowane będą wnioski o ukaranie do sądu.

Podczas interwencji policjanci zabezpieczyli niezgodne z obowiązującymi przepisami race świetlne. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie dębicka policja.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama